KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 5373287
nr 537 3287
Träsnitt
1800-tal motiv av samuraj
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 17:20:37
100 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
600 kr
550 kr