KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16118116
nr 1611 8116
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, "Ljus och skugga". Signerad, numrerad ea. Bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:25:20
4/4 20:07:22
100 kr
5/4 13:58:03
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz