FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5911772
nr 591 1772
CHAIRS
3 pcs, 19th century, wear.
3 st, 1800-tal
Condition: slitage
100
SEK 300
Monday July 27 2009
at 19:02:22
150 kr
250 kr