MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14456362
nr 1445 6362
Karmstolar
ett par, 1950-tal, Teak/Läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:32:31
1.000 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr