KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14677141
nr 1467 7141
Lars Rading
(1954-1993), Sverige
Komposition, Signerad. Blandteknik på pannå, 114x84cm, oramad
Kondition: slitage
Lars Rading, svensk bildkonstnär född i Helsingborg 1954, död 1993.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:12:13
16/5 16:55:38
Lars Rading
Läs mer om Lars Rading