KONST / Litografier / Litografi 7461382
nr 746 1382
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Litografi, Gunnar Norrman (f. 1912), ängsstuva, signerad, 9/15, motivets mått: 31x19
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:57:17
12/3 17:52:18