KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10972509
nr 1097 2509
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), blomstermotiv, signerad och dedikerad, bladets mått. 51x38
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:44:44
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
20 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén