KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 15174040
nr 1517 4040
Kakemono
Asien, Lejon. Längd: 147x104
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:14:42
23/1 18:09:43
23/1 18:10:52