KONST / Litografier / Färglitografier 10706270
nr 1070 6270
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografier, 2 st. Per Andersson, numrerade och signerade, PA, motivet: 25x36
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:06:46
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson