ART / Misc. paintings / Skolplancher 8181359
nr 818 1359
Skolplancher
11 pcs. ca 60x90, wear, damages.
11 st. ca 60x90
Condition: slitage, skador
SEK 900
Monday April 1 2013
at 18:51:37
100 kr
400 kr
300 kr
400 kr
450 kr
800 kr
600 kr
800 kr