![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggplaketter 5737736
*
nr 573 7736
Väggplaketter
3 st. keramik, motiv från Antiken, c:a 18x15
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2009
kl 19:14:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 12:45:16
1
150 kr
29/3 22:49:12
2
Vinnande bud
30/3 15:37:35
3
400 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antiken keramik konst väggplaketter
-
7031 Väggplaketter
Walter Schulze-Thewis. Signerade, föreställande Go..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:17
*
Väggplaketter
nr 573 7736
Väggplaketter
3 st. keramik, motiv från Antiken, c:a 18x15
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/3 12:45:16 | 1 | 150 kr |
29/3 22:49:12 | 2 | Vinnande bud |
30/3 15:37:35 | 3 | 400 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antiken keramik konst väggplaketter
-
7031 Väggplaketter
Walter Schulze-Thewis. Signerade, föreställande Go..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:17