ÖVRIGT / Teknika / Skrivmaskin 12187139
*
nr 1218 7139
Skrivmaskin
Olivetti, Valentin. Längd: ca 34 cm. Djup: ca 28 cm, höjd: ca 10 cm, väsk mått: . Längd: ca 33m cm, djup: ca 11 cm, höjd: ca 35
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2018
kl 19:08:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 17:16:21
1
100 kr
19/11 19:00:13
2
150 kr
19/11 19:01:22
1
200 kr
19/11 19:02:25
2
250 kr
19/11 19:03:53
1
Vinnande bud
- Tema
19 nov
Retro (50/60-tal)
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...
Läs mer om Retro (50/60-tal)
*
Skrivmaskin
Läs mer om Retro (50/60-tal)
nr 1218 7139
Skrivmaskin
Olivetti, Valentin. Längd: ca 34 cm. Djup: ca 28 cm, höjd: ca 10 cm, väsk mått: . Längd: ca 33m cm, djup: ca 11 cm, höjd: ca 35
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 17:16:21 | 1 | 100 kr |
19/11 19:00:13 | 2 | 150 kr |
19/11 19:01:22 | 1 | 200 kr |
19/11 19:02:25 | 2 | 250 kr |
19/11 19:03:53 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
19 nov
Retro (50/60-tal)
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion med fokus pÃ¥ 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremÃ¥l av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...Läs mer om Retro (50/60-tal)