KONST / Litografier / Färglitografi 15887097
nr 1588 7097
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 28x41 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:11:59
17/12 17:37:14