KONST / Litografier / Färglitografi 8067136
nr 806 7136
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), hamnmotiv, signerad, motivets mått: 38x45
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:15:36
100 kr
150 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg