![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15728139
*
nr 1572 8139
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
"Någon spelar bach". Signerad, numrerad 104/110, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2023
kl 20:13:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 19:43:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta swidén färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
*
Agneta Swidén
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
nr 1572 8139
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
"Någon spelar bach". Signerad, numrerad 104/110, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x39 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/10 19:43:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta swidén färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12