KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14677153
nr 1467 7153
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 70,54x44, yttermått inklusive ram: 60x51 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:24:43
150 kr
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe