KONST / Litografier / Färglitografi 12756534
nr 1275 6534
Francoise Deberdt
(f. 1934), Frankrike
Färglitografi, "Tåget genom röda havet". Signerad, numrerad 41/120. Motivet: 54x41 cm
Françoise Deberdt, fransk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:33:43
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr