MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11543007
nr 1154 3007
Stolar
4 st, Bröderna Wighells stolfabrik, 1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:24:11
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr