KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499121
nr 1449 9121
Oidentifierad konstnär, tuppar. Signerad AArais, Bali. -83, Olja på duk, 49x69, yttermått inklusive ram: 54x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:59:01
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr