KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 5795795
nr 579 5795
Teckning
1800-tal, naken kvinna, 47x36
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2009
kl 17:21:45
300 kr
150 kr
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr