MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14808156
nr 1480 8156
CARPET
oriental, 157x215, wear, damages.
Orientalisk, 157x215 cm
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday August 1 2022
at 20:14:24
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
250 kr (Robot)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)