FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13185254
nr 1318 5254
CHAIRS
one pair, peasant, wear, damages.
Ett par, allmoge
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday April 6 2020
at 20:17:13
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
350 kr