KONST / Litografier / Litografi 13442293
nr 1344 2293
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 1/1 med blyertsinlägg, bladets mått: 16,5x10 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:49:59
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr