KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088194
nr 1408 8194
A Zvidrin. Signerad, daterad 1990. Olja på duk, 100x90cm, yttermått inklusive ram: 104x93cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:34:31
1.900 kr
600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)