KONST / Litografier / Färglitografi 12894239
nr 1289 4239
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 208/310. Motivet: 35x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:30:18
100 kr
250 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg