KONST / Litografier / Färglitografi 14652084
nr 1465 2084
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, "allmänna gränd". Färglitografi, bildmått: 57x75cm, yttermått inklusive ram: 75x93cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:58:20
2/5 16:12:37
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö