BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 8941105
*
nr 894 1105
Vägglampa
50-tal, Ringus nr 190
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:45:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 08:45:47
1
100 kr
12/5 10:14:40
2
Vinnande bud
12/5 19:38:54
3
200 kr
12/5 19:39:07
3
300 kr
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:19
-
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:48
*
Vägglampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1105
Vägglampa
50-tal, Ringus nr 190
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 08:45:47 | 1 | 100 kr |
12/5 10:14:40 | 2 | Vinnande bud |
12/5 19:38:54 | 3 | 200 kr |
12/5 19:39:07 | 3 | 300 kr |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:19 -
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:48