SILVER & METAL / Silver / Tillbringare 4217527
nr 421 7527
Tillbringare
Lenght: ()
silver/glas (nagg), höjd: 25
1000
SEK 1500
Monday August 7 2006
at 16:00:00
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.300 kr
hidden*
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver