KONST / Litografier / Färglitografi 13062171
nr 1306 2171
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 198/210. Motivet: 30x45 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:42:22
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube