UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 4366452
nr 436 6452
Golvur
1700/1800-tal, höjd: 205 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 oktober 2006
kl 17:38:32
Golvur
nr 436 6452
Golvur
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.200 kr |
måndag 30 oktober 2006 |