ART / Lithographs / Giclée 13777330
nr 1377 7330
GICLÉE
Kent Jakobsson. Signerad KC-Json. Signed, numbered 3/50. Subject: 27x38,
Gicléetryck, Kent Jakobsson. Signerad KC-Json. Signerad, numrerad 3/50. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
SEK 250
Monday February 8 2021
at 20:17:01
8/2 13:43:19
200 kr
8/2 17:53:02