KONST / Litografier / Färglitografier 14718157
nr 1471 8157
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 236/1500, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:52:54
29/5 14:56:28
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd