KONST / Litografier / Färglitografi 13185155
nr 1318 5155
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 187/260. Motivet: 66x52 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:42:59
2/4 22:10:43
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe