KONST / Litografier / Färglitografi 15243039
nr 1524 3039
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad HC 26/35, Stockholms slott. Färglitografi, bildmått: 47x61 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:15:37
23/2 09:30:14
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist