KONST / Litografier / Färglitografi 13557141
nr 1355 7141
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Häst. Signerad, numrerad 29/290. Motivet: 45x35 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:39:32
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
19 okt
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson