KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14456305
nr 1445 6305
Etsning
Kronborgs slott Danmark. Signerad DM 1918. Bildmått: 20x26, yttermått inklusive ram: 27x33 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:03:19
30/1 16:33:45
31/1 17:31:46