KONST / Litografier / Färglitografi 12837132
nr 1283 7132
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Strandvägen", EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 43x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:52:12
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
21 okt
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann