KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14797094
nr 1479 7094
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 151/310, daterad -75, vinterstuga. Bildmått: 31x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:32:44
11/7 17:27:18
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén