KONST / Litografier / Litografier 7663376
nr 766 3376
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografier, 2 st, Lasse Åberg (f. 1940), motivets mått: 50 x 40 ca
Kondition: fläckar, slitage, saknar glas
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:46:34
100 kr
150 kr
200 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg