ÖVRIGT / Musikinstrument / Stråke 6536487
nr 653 6487
Stråke
Adolf C Schuster
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 17:33:47
500 kr
400 kr
Stråke
Kondition: slitage, skador
nr 653 6487
Stråke
Adolf C Schuster
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 30 augusti 2010 |