KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728466
nr 1572 8466
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Par. Signerad. Olja på pannå, 31x52 cm, yttermått inklusive ram: 51x72 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:09:04
22/10 14:09:18