FURNITURE / Garden / Garden set 13524528
nr 1352 4528
GARDEN SET
four parts, rattan. soffa + armchairs. Length: 97. Width: 55 cm, height: 54 cm, soffa längd: 118 cm, wear, damages.
4 delar, rotting. Soffa + fåtöljer. Längd: 97. Djup: 55 cm, höjd: 54 cm, soffa längd: 118 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1900
Monday October 5 2020
at 18:51:59
1.000 kr
1.700 kr
1.800 kr