KONST / Litografier / Färglitografi 12948120
nr 1294 8120
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 170/210, tjur, 36x45 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:55:42