Föremål som liknar Triptyk
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5407 Olja / collage
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
3170 Offsetlitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2024
2011 Träsnitt
Såld: 450 kr
Såldes den 4 december 2023
2095 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 november 2023
3190 Offsetlitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 18 september 2023
9387 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 31 juli 2023
8205 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2023
8211 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2023