Föremål som liknar Ton
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2094 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2095 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
3269 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3227 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3400 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
2025 Kompottsked
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9216 Glasservis
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juni 2024