Föremål som liknar Höganäs
8271 Glöggservis
6 delar, Höganäs
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
6142 Miniatyrer
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 oktober 2024
6143 Miniatyrer
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 oktober 2024
6448 Krus
2 st, Höganäs. Höjd: ca 40 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 2 september 2024
5367 Teservis
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2024
8060 Krukor
7 delar, Höganäs. Höjd: 6-13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 29 juli 2024
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4148 Skulptur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
3115 Matservisdelar
26 delar, Höganäs, 1970-tal. Diameter: 16-24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024