KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815498
nr 1281 5498
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Snötjocka, Mörbylånga. Olja på pannå, signerad. 16,5x18,5 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:07:34
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr