KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15904002
*
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 januari 2024
kl 18:48:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/1 17:56:37
1
600 kr
15/1 17:21:16
2
700 kr
15/1 17:22:21
2
800 kr
15/1 17:25:19
1
Vinnande bud
15/1 18:03:00
3
1.200 kr
15/1 18:03:00
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
8188 Akvarell
Eva Ekberg. Signerad, daterad 2003, Clematis. Akva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:47
-
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:35
-
8009 Akvarell
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Filiph Jakobsson
nr 1590 4002
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Purple patterns". Signerad. Akvarell, 30x24cm, yttermått inklusive ram: 44x37cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 januari 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/1 17:56:37 | 1 | 600 kr |
| 15/1 17:21:16 | 2 | 700 kr |
| 15/1 17:22:21 | 2 | 800 kr |
| 15/1 17:25:19 | 1 | Vinnande bud |
| 15/1 18:03:00 | 3 | 1.200 kr |
| 15/1 18:03:00 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Filiph Jakobsson
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.Läs mer om Filiph Jakobsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller filiph jakobsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:38 -
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
8188 Akvarell
Eva Ekberg. Signerad, daterad 2003, Clematis. Akva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:47 -
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:35 -
8009 Akvarell
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



