BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 6082842

nr 608 2842

Bordslampa

Trä, 30-tal

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2009
kl 18:47:40