FURNITURE / Tables / Matbord 5015382
nr 501 5382
Matbord
Lenght: ()
Mahogny, med lådor, 1800-tal, höjd: 77, diameter: 115 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 400
Monday December 17 2007
at 17:19:07
300 kr
350 kr